A K T U Á L N Ě !!! N E P Ř E H L É D N Ě T E !!! Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření viru COVID 19 je možnost platby na dobírku u kurýrů pouze platební kartou - hotovost nyní nepřijímají. Současně mějte pro kurýra připraven Občanský průkaz - převzetí zásilky se nyní nepodepisuje !!! PŘI PŘEVZETÍ BALÍČKU JE ZÁKAZNÍK POVINEN MÍT ROUŠKU nebo jinou ochranu nosu a úst !!! KURÝR MÁ PRÁVO NEPŘEDAT BALÍK PŘÍJEMCI BEZ ROUŠKY !!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme zdraví. DĚKUJEME, ŽE NOSÍTE ROUŠKY .. má to smysl !

BOLA

Originální hudební mexická Bola je tradiční mexický náhrdelník, který odpradávna tamní ženy používají jako stylový doplněk v době těhotenství. Uvnitř přívěšku zavěšeného na dlouhé kožené šňůrce je ukryta malinkatá zvonkohra, na kterém „tancuje“ drobná kulička. Ta se rozpohybuje při chůzi nebo jakémkoli pohybu. Miminko začíná zvuky kolem sebe vnímat cca od 20. týdne vývoje. Jemné zvonění rolničky má na něj při pravidelném nošení uklidňující účinky.Svoji službu však může přívěšek vykonat i po porodu: je možné jej zašít do oblíbené hračky nebo zavěsit nad postýlku. Dítěti by zvuk měl asociovat příjemné chvíle strávené v teple a klidu.

 

Nejprodávanější

220
130012201300
Značky

Stránka 1 z 2 - 39 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 39 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.