Od 27.12.2020 do odvolání prodejna uzavřena, e-shop momentálně omezený provoz. A K T U Á L N Ě !!! DO 3. září Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ zavřeno - e-shop i výdejní místo. !!! Děkujeme za pochopení !!!

ČAJE dle sv. Hildegardy


Svatá Hildegarda z Bingenu byla jedna z nejvýznamnějších žen pozdního středověku, která měla vizionářský názor na zdravý způsob života. Žila životem plným vnitřní vyrovnanosti a tolerance.

Drahocenná síla přírodních surovin hrála v jejím „spirituálním vnímání“ velmi důležitou roli. Hildegarda z Bingenu založila dva kláštery, vyučovala své sestry lékařské vědě a nechala své znalosti i sepsat. Ještě dnes mají její spisy a doporučení velký význam.

Ve firmě SONNENTOR udělali průřez a výběr z mnoha receptů a surovin této velké ženy přírodní medicíny. Velká část sortimentu řady Hildegarda je založena na dochovaných Hildegardiných poznatcích... převzato od Sonnentor

Tato žena by byla patrně stejně výjimečná dnes, jako byla ve 12. století, kdy žila. Hildegarda měla široký rejstřík zájmů. Aktivně se zajímala o vědu a lékařství. Napsala dvě lékařské knihy, které předběhly svou dobu. Její přístup k léčení byl stejný, jako k životu: všestranný. Kombinovala přirozené metody s duchovní moudrostí. Předepisovala nemocným bylinné směsi a úpravu jídelníčku, tak, jak je viděla ve svých vizích. Znala i léčivou moc kamenů, zanechala po sobě popis jejich vlastností a způsobů aplikace...zdroj www.ecn.cz
Sv. Hildegarda používala k léčbě i jantar - v naší nabídce naleznete i výrobky z přírodního jantaru.

 

Nejprodávanější

77
105177105
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem