Od 27.12.2020 do odvolání prodejna uzavřena, e-shop momentálně omezený provoz. A K T U Á L N Ě !!! DO 3. září Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ zavřeno - e-shop i výdejní místo. !!! Děkujeme za pochopení !!!

Sterilizační tablety MILTON (28 ks)

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
129 Kč
Kód produktu 3676
Kategorie Desinfekce
Položka byla vyprodána...
 

Sterilizační tablety sterilizují Váš menstruační kalíšek během 15-ti minut. Navíc nevzniká žádné riziko požkození LadyCup vyvařováním.

Dezinfekce Milton se používá již 30 let v nemocnicích a její anibakteriální účinnost proti všem mikrobům je klinicky prokázaná.

Sterilizační tablety Milton jsou navíc účinnější než pouhé vyvařování, které nezničí všechny zárodky mikrobů.


Obsah balení: 28 tablet (112 g)


• sterilizace během 15ti minut
• zabíjí 99,9 procentní bakterií (klinicky testováno)
• bez oplachu
• nezanechává žádnou příchuť
• ideální i na cesty - studená sterilizace
• tabletu můžete rozdělit na 4 díly


NÁVOD
1) Omyjte předmět který chcete sterilizovat
v teplé mýdlové vodě a opláchněte studenou vodou
2) Připravte sterilizační roztok. Sterilizační nádobu (ne kovovou) naplňte studenou vodou a vložte tabletu (na 5 litrů vody jedna tableta).
3) Přidejte předměty, které chcete sterilizovat, přikryjte nádobu a nechte působit 15 minut. Není nutno sterilizované předměty oplachovat. Předměty mohou v roztoku zůstat do doby, než je použijete (ne déle než 24 hodin).

Praktické rady
Věděli jste, že předměty můžete do roztoku přidávat či odebírat ze stejného roztoku kdykoli během dne? Mějte však na paměti, že roztok musí být měněn po 24 hodinách (pro sterilizaci předmětu vždy ponechte předmět v roztoku po dobu 15ti minut).
Co můžete sterilizovat? menstruační kalíšek, kojenecké lahve, šidítka, kousátka, nápojové lahve z plastu, nádobky pro úschovu jídla, apod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: