Od 27.12.2020 do odvolání prodejna uzavřena, e-shop momentálně omezený provoz. A K T U Á L N Ě !!! DO 3. září Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ zavřeno - e-shop i výdejní místo. !!! Děkujeme za pochopení !!!

Stolní hra NAJDI CESTU

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Na dotaz
357 Kč
Kód produktu 1756
Značka goki (Německo)
Kategorie HRY
Položka byla vyprodána...
 

Dvanáct různých zvířátek žije ve velkém lese a jeden druhého vidí velmi zřídka, protože cestičky, po kterých se pohybují, to často neumožňují. Pomoz zvířátkům, aby se mohla navštěvovat častěji tím, že jim vytvoříš cestičku lesem.

Toto puzzle „Najdi cestu“ se skládá z 9 dílků, 20 předloh a návodu, který obsahuje možná řešení. Hra je určena pro dva hráče, ale je zábavná i pro jednoho hráče, který může objevovat nové možnosti propojení cestiček.
Puzzle je opravdu výjimečné, jelikož obsahuje obrovské množství možných řešení. Tato hra se bude líbit dětem od 4 let.


Cíl hry:
Všechna zvířátka jsou vyobrazena na rámu skládačky. Uprostřed mezi nimi je místo pro samotnou skládačku: velký les s cestičkami. Les zvířata rozděluje. Chodit jeden k druhému je možné jenom po vyznačených cestičkách. Jestliže se u kteréhokoliv ze zvířátek vyskytne přání potkat druhého, hráč musí k němu položit cestičku. Spoluhráč má ale stejný zájem, aby se jeho zvířátka setkala.
Vyhrává ten, kdo jako první svým oběma zvířátkům umožní setkání.Doporučený věk od 4 let.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: