A K T U Á L N Ě !!! N E P Ř E H L É D N Ě T E !!! Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření viru COVID 19 je možnost platby na dobírku u kurýrů pouze platební kartou - hotovost nyní nepřijímají. Současně mějte pro kurýra připraven Občanský průkaz - převzetí zásilky se nyní nepodepisuje !!! PŘI PŘEVZETÍ BALÍČKU JE ZÁKAZNÍK POVINEN MÍT ROUŠKU nebo jinou ochranu nosu a úst !!! KURÝR MÁ PRÁVO NEPŘEDAT BALÍK PŘÍJEMCI BEZ ROUŠKY !!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme zdraví. DĚKUJEME, ŽE NOSÍTE ROUŠKY .. má to smysl !

Menstruační kalíšky

Menstruační kalíšek je nejčistší a nejkomfortnější dámská hygienická pomůcka. Nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS) a nabízí konečně definitivní svobodu: obyčejnou denní aktivitu vč. aktivního sportování a cestování. Kalíšek je zvonovitého tvaru z měkkého antialergenního silikonu. Menstruační kalíšek se používá v průběhu menstruace a sbírá odtékající menstruační krev. Po jeho zavedení do pochvy se neprostupně zformuje proti poševním stěnám, což umožňuje, aby menstruační krev stékala do kalíšku bez jakéhokoliv prosakování a doprovodných zápachů. Menstruační kalíšek nemusíte vyprazdňovat častěji, než je běžná výměna hygienických vložek nebo tamponů. Menstruační kalíšek po vyjmutí a následném omytí zvovu používáte. Díky zcela hladkému povrchu menstruačního kalíšku nemají bakterie možnost se usadit na jeho povrchu. Tím, že přestanete používat tampony se zcela zbavíte nepříjemného zápachu.

S menstruačním kalíškem se můžete koupat i během Vaší menstruace, můžete se opalovat na pláži bez jakýchkoliv dalších starostí. Nepotřebujete při cestování myslet na to, jestli jste nezapomněla koupit dostatečný počet vložek nebo tamponů.

 
560
6991560699
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.