A K T U Á L N Ě !!! N E P Ř E H L É D N Ě T E !!! Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření viru COVID 19 je možnost platby na dobírku u kurýrů pouze platební kartou - hotovost nyní nepřijímají. Současně mějte pro kurýra připraven Občanský průkaz - převzetí zásilky se nyní nepodepisuje !!! PŘI PŘEVZETÍ BALÍČKU JE ZÁKAZNÍK POVINEN MÍT ROUŠKU nebo jinou ochranu nosu a úst !!! KURÝR MÁ PRÁVO NEPŘEDAT BALÍK PŘÍJEMCI BEZ ROUŠKY !!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme zdraví. DĚKUJEME, ŽE NOSÍTE ROUŠKY .. má to smysl !

NOSÍTKA KIBI

Nosítko bylo navrženo s cílem nabídnout něco univerzálnějšího.. ergonomické nosítko, které nějakou dobu poroste s dítětem a které bude sedět většině dospělých. Unikátní řešení zádové opěrky  - díky ní bude mít dítě vždy podepřené nožičky od kolínka ke kolínku a také záda. Určeno pro děti od cca 4 měsíců opravdu až do 3 let. Testováno pro váhu do 20 kg. Je ušito v ČR s důrazem na výběr českých materiálů a komponent.

 
249
289012492890
Značky

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.