Od 27.12.2020 do odvolání prodejna uzavřena, e-shop momentálně omezený provoz. A K T U Á L N Ě !!! DO 3. září Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ zavřeno - e-shop i výdejní místo. !!! Děkujeme za pochopení !!!

SONETT Tuhé žlučové mýdlo na skvrny, 100 g

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Na dotaz
49 Kč
Kód produktu 1713
Značka Sonett
Kategorie skvrny a desinfekce
Položka byla vyprodána...
 

Vysoce účinný prostředek proti skvrnám od ovoce, krve, inkoustu, propisky, trávy, tuku atd. Vhodné pro všechny bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken a směsných tkanin.

Složení: mýdlo z palmového oleje (> 30procentní), mýdlo z kokosového tuku (5-15procentní), hovězí žluč - částečně z biodynamického hospodářství (5-15procentní), chlorofyl (< 1procentní)


Obsah: 100 g

Země původu: Německo

Zásady ekologické drogerie Sonett
• Výrobky jsou 100procentní odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky
• Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka
• Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství, nebo volného sběru
• Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizováná a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů
• Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů


Původ a vlastnosti jednotlivých složek: MÝDLO jako aktivní prací látka se získává jednoduchým vařením tuků s louhem. Každá tuková báze má díky svému různému původu poněkud odlišné prací vlastnosti. Kokosový tuk jako základ pro zhotovení mýdla tak má zvláště dobrou čisticí schopnost i u tvrdší vody. Mýdlo z palmového oleje dodává nezbytnou tvrdost a odolnost. Obě mýdla v kombinaci tak tvoří optimální základ k tomu, aby se ve ŽLUČOVÉ LÁTCE mohla plně rozvinout schopnost rozpouštět tuky. Žluč je přidávána do hotového mýdla.

Zvláštnosti produktu:
Starý a osvědčený, maximálně účinný, cenově příznivý a neuvěřitelně vydatný prostředek na odstraňování skvrn.

Technické údaje:
MÝDLO je při použití mírně zásadité. Zelené chlorofylové zabarvení kousků mýdla může působením světla zesvětlat. To však nemá negativní vliv na schopnost žlučového mýdla rozpouštět skvrny. Nahnědlá barva, která se pak objevuje, je přirozená barva žluči.

Biologické odbourávání: MÝDLO ztrácí okamžitě po použití, v bezprostřední reakci s vápníkem obsaženým vždy v odpadní vodě, své vlastností snižující povrchové napětí (primární odbourávání), a nenapadá tak už živé organismy. Vápenaté mý-dlo je následně ze 100 procentní rozkládáno na oxid uhličitý a vodu (sekundární odbourávání). HOVĚZÍ ŽLUČ je jako čistě přírodní produkt během několika málo dní úplně odbourána a vrácena do přírodního koloběhu.

Obaly:
Celý obal je recyklovatelný.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: