Od 27.12.2020 do odvolání prodejna uzavřena, e-shop momentálně omezený provoz. A K T U Á L N Ě !!! DO 3. září Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ zavřeno - e-shop i výdejní místo. !!! Děkujeme za pochopení !!!

SOLNÉ SVÍCNY A LAMPY

banner_brightened_2_Wide 1000

Lampy a svícny z krystalů himalájské soli jsou nejen dekorativním doplňkem, který harmonizuje už jen svou přírodní krásou. Působí jako přírodní "čističky" vzduchu, ionizují ovzduší a neutralizují elektromagnetické záření. Navozují příjemnou náladu, pocit klidu a bezpečí svým krásným teplým světlem, které dá vyniknout jedinečnosti každého krystalu. Zahřátím solného krystalu se účinky ionizace zesilují. 

Jsou vhodné jak do domácností, tak i kanceláří, ordinací, čekáren, relaxačních místností či do školních tříd. Doporučovány jsou i odborníky na Feng-shui k harmonizaci interiérů. Jejich použití je vhodné zejména pro osoby trpící alergiemi a astmatem, při nachlazení a kašli, k prevenci respiračních onemocnění, při potížích s usínáním, pro osoby unavené, ve stresu či s psychickými obtížemi, osoby s afektivními poruchami. Napomáhají k posílení imunitního systému, obnovení vitality a zpomalení stárnutí. Mírní negativní účinky geopatogenních zón. Obzvláště v topné sezóně pocítíte příjemnou změnu ovzduší, která přispěje k lepšímu dýchání. Prachové částice se totiž vážou na sůl a uvolňované záporné ionty působí příznivě na řasinkové epitely dýchacích cest. Velmi vhodné je umístit je v blízkosti počítačů a dalších elektro zařízení. Tím, že v ovzduší zvýšíme množství záporných iontů (proces ionizace), oslabíme škodlivé elektromagnetické vlny. 

Aby účinky byly co nejlepší, zohledněte při výběru velikosti či počtu svícnů/lamp velikost prostoru. Pro menší místnosti do 10 m² postačí lampa o váze do 10 kg, pro větší místnosti se poohlédněte po lampě větší, nebo vytvořte příjemné prostředí více lampami o celkové váze 10 kg a více. Jednoduchou matematikou na 1 m² počítejte s váhou solného krystalu 0,5 - 1 kg. Malé lampy je vhodné umístit na noční stolky v blízkosti lůžka. Lampy a svícny jsou čisté přírodní krystaly himalájské soli, která je obohacena o minerály a stopové prvky. Je těžena v hloubce přes 1000 m pod zemským povrchem, kde čekala na své objevení přes 250 milionů let. Zbarvení je způsobeno oxidem železitým a manganem. Každý krystal je jedinečný, vytvořený naší Matkou přírodou, v barvách od bílé, narůžovělé, přes oranžovou až po hnědou. Po rozsvícení tak vydávají příjemné harmonizující světlo zbarvené do odstínů bílé, žlutooranžové až po tmavou červenou. 

Pobyt v přírodě v místech, kde je ionizace vzduchu největší (v lese, na horách, či u vodopádů a u moře) sice nic nenahradí, nicméně podobně příjemného ovzduší si můžete dopřát i ve vašem domácím prostředí, a to díky solným lampám a svícnům z krásných Himalájí. 

 

 

 

Nejprodávanější

7
2400172400

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem