A K T U Á L N Ě !!! N E P Ř E H L É D N Ě T E !!! Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření viru COVID 19 je možnost platby na dobírku u kurýrů pouze platební kartou - hotovost nyní nepřijímají. Současně mějte pro kurýra připraven Občanský průkaz - převzetí zásilky se nyní nepodepisuje !!! PŘI PŘEVZETÍ BALÍČKU JE ZÁKAZNÍK POVINEN MÍT ROUŠKU nebo jinou ochranu nosu a úst !!! KURÝR MÁ PRÁVO NEPŘEDAT BALÍK PŘÍJEMCI BEZ ROUŠKY !!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme zdraví. DĚKUJEME, ŽE NOSÍTE ROUŠKY .. má to smysl !

TVAROVANÉ PLENY

Tvarovaná látková plenka je jednoduchá na používání a ekonomicky výhodná. Roste spolu s miminkem. Na celé plenkové období Vám jich stačí pouze cca 20-25 ks. Dobře padnou a velmi rychle schnou. Tvarovaná plena se upevňuje pomocí sponky Snappi®. Jde o sponku z pružného materiálu ve tvaru T. Na koncích je opatřena jemnými zoubky, které se zachytí za látku a plenu hezky drží, aby nepadala, ani když se miminko hodně vrtí. K ochraně oděvu miminka je třeba na vlastní plenu použít ještě svrchní plenkové kalhotky.

 

Nejprodávanější

269
2981269298
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • UNUO Chobotová plena - novorozenecká Kód: 4195-M
  UNUO Chobotová plena - novorozenecká
  Na dotaz Značka: UNUO (ČR)

  Látková plena bambusového froté, vhodná pro novorozence do cca 6ti měsíců.
  Český výrobek, na který byly použity jen certifikované materiály. 

  269 Kč
 • 4130 mixcolor Kód: 4130-R
  UNUO Chobotová plena
  Na dotaz Značka: UNUO (ČR)

  Látková plena vícevelikostní, vhodná až do tří let. Denní, noční a novorozenecká v jednom.

  Český výrobek, certifikované materiály.

  289 Kč
 • Plena PoPoLiNi PANDA Soft Kód: 0716
  Plena PoPoLiNi PANDA Soft
  Na dotaz Značka: PoPoLiNi (Rakousko)

  298 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.