A K T U Á L N Ě !!! N E P Ř E H L É D N Ě T E !!! Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření viru COVID 19 je možnost platby na dobírku u kurýrů pouze platební kartou - hotovost nyní nepřijímají. Současně mějte pro kurýra připraven Občanský průkaz - převzetí zásilky se nyní nepodepisuje !!! PŘI PŘEVZETÍ BALÍČKU JE ZÁKAZNÍK POVINEN MÍT ROUŠKU nebo jinou ochranu nosu a úst !!! KURÝR MÁ PRÁVO NEPŘEDAT BALÍK PŘÍJEMCI BEZ ROUŠKY !!! Děkujeme za pochopení a všem přejeme zdraví. DĚKUJEME, ŽE NOSÍTE ROUŠKY .. má to smysl !

ZAVAZOVACÍ PLENY

Tyto pleny jsou jednovelikostní - jsou použitelné na celé plenkové období "od narození po nočník" a proto velmi finančně výhodné.
Manipulace je s nimi snadnější, než se čtvercovými plenami, jsou tvarované a dobře sedí. Je možno je používat i jako noční pleny, poskytují totiž dostatek prostoru pro vkládací pleny nebo pleny čtvercové složené na osminy, můžete tedy plenu tzv. "vycpat" dle potřeby.
Na tyto pleny se používají i svrchní kalhotky, bránící prosáknutí vlhkosti na oblečení. Mnoho maminek však tyto pleny v horkých letních dnech dává svým chodícím dětem jako kraťásky (např. při hře na zahradě).

 
91
198191198
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.